Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Forumul s`a mutat!
FORUMUL S`A MUTAT PE INVISIONFREE LA LINKUL: http://z10.invisionfree.com/PunkPrincessAvril/index.php? VA ASTEPTAM ACOLO CU UN NOU LOOK PENTRU VALENTINE`S DAY!
Affiliate with Us!
Starul Saptamanii
Selena Gomez Ce faci in timpul tau liber? R1ym3c
Membrul Saptamanii
Dee Dee
Ultimele subiecte
» Alege dintre 2 poze!
Ce faci in timpul tau liber? EmptyVin Ian 29, 2010 9:16 pm Scris de Lady Twisted Love :X :X

» Da-i un emoticon celui de dinaintea ta!
Ce faci in timpul tau liber? EmptyVin Ian 29, 2010 9:09 pm Scris de Acadeaua Emo :X

» Intrebari si raspunsuri
Ce faci in timpul tau liber? EmptyVin Ian 29, 2010 9:08 pm Scris de Acadeaua Emo :X

» Fashion Police
Ce faci in timpul tau liber? EmptyVin Ian 29, 2010 9:05 pm Scris de Lady Twisted Love :X :X

» Legatura:):):)
Ce faci in timpul tau liber? EmptySam Ian 16, 2010 7:46 pm Scris de Lady Twisted Love :X :X

» Songs from A to Z
Ce faci in timpul tau liber? EmptySam Ian 16, 2010 7:46 pm Scris de Lady Twisted Love :X :X

» Ce crezi ca stie sa faca Persoana de dupa tine?
Ce faci in timpul tau liber? EmptySam Ian 16, 2010 7:45 pm Scris de Lady Twisted Love :X :X

» Fazan:););):)
Ce faci in timpul tau liber? EmptySam Ian 16, 2010 7:43 pm Scris de Lady Twisted Love :X :X

» Cat la %?(Cat la suta)
Ce faci in timpul tau liber? EmptySam Ian 16, 2010 7:43 pm Scris de Lady Twisted Love :X :X

Family Affiliates
Ce faci in timpul tau liber? 2a85j7nPhotobucket
Elite Affiliates
Ce faci in timpul tau liber? 346qrmf
Affiliates
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 Ce faci in timpul tau liber?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Acadeaua Emo :X
Admin
Admin
Acadeaua Emo :X


Numarul mesajelor : 1144
Puncte : 12286
Data de inscriere : 14/08/2009
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Ce faci in timpul tau liber? Empty
MesajSubiect: Ce faci in timpul tau liber?   Ce faci in timpul tau liber? EmptyJoi Oct 08, 2009 2:15 am

Ce faci in timpul tau liber?

Eu una fac de toate..adika shopping...merg in park cu prieteni...patinez...merg p bicicleta...schiezzzz...inot....alte sporturi...stau pe computer...vorbesk la telefon...merg peste tot...si multe altele...

astept sa vad ce faceti voi in tipul vostru liber Very Happy Smile Wink I love you Like a Star @ heaven bom
Sus In jos
https://avrilaviro.forumgratuit.ro
Princess 4 Ever
Innocence
Innocence
Princess 4 Ever


Numarul mesajelor : 16
Puncte : 10735
Data de inscriere : 11/09/2009

Ce faci in timpul tau liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci in timpul tau liber?   Ce faci in timpul tau liber? EmptySam Oct 10, 2009 3:13 am

Poi imi place mooooolt sa ma plimb!!!! Ador astaaaaaa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Sa ma plimb in parc mai ales
Sus In jos
Dee Dee
Moderator
Moderator
Dee Dee


Numarul mesajelor : 285
Puncte : 11085
Data de inscriere : 15/08/2009
Varsta : 27

Ce faci in timpul tau liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci in timpul tau liber?   Ce faci in timpul tau liber? EmptySam Oct 10, 2009 4:07 am

Ma plimb , merg la shopping , citesc , explorez , patinez , inot , fac sport, vorbesc la telefon . ma enervez , rad , plang , imi trece , dorm , lenevesc . Cu toate acestea as putea spune ca am un talent dar nu am .
Sus In jos
-Fallen Angel-
Moderator
Moderator
-Fallen Angel-


Numarul mesajelor : 98
Puncte : 10710
Data de inscriere : 02/11/2009

Ce faci in timpul tau liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci in timpul tau liber?   Ce faci in timpul tau liber? EmptyMar Noi 03, 2009 2:14 am

-Merg la Shopping
-Fac Sport
-Pictez
-Citesc
-Vorbesc la telefon cu prietenele

-EtC-
Sus In jos
Lady Twisted Love :X :X
Freak Out
Freak Out
Lady Twisted Love :X :X


Numarul mesajelor : 323
Puncte : 10844
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 30
Localizare : acasik ;;) ;;)

Ce faci in timpul tau liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci in timpul tau liber?   Ce faci in timpul tau liber? EmptyVin Dec 18, 2009 11:17 pm

pai in timpul liber scriu povesti ( cine stie cunoaste face cu ochiul ) ma uit la SPN, serialul meu de suflet, ascult muzik, si uneori ies cu prietenii
Sus In jos
Acadeaua Emo :X
Admin
Admin
Acadeaua Emo :X


Numarul mesajelor : 1144
Puncte : 12286
Data de inscriere : 14/08/2009
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Ce faci in timpul tau liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci in timpul tau liber?   Ce faci in timpul tau liber? EmptySam Dec 19, 2009 5:49 am

DeEa a scris:
pai in timpul liber scriu povesti ( cine stie cunoaste face cu ochiul ) ma uit la SPN, serialul meu de suflet, ascult muzik, si uneori ies cu prietenii

nu stiu d eunde stiam toate astea Loughting
eram sigura k asta vei zike kiss
Sus In jos
https://avrilaviro.forumgratuit.ro
Lady Twisted Love :X :X
Freak Out
Freak Out
Lady Twisted Love :X :X


Numarul mesajelor : 323
Puncte : 10844
Data de inscriere : 18/12/2009
Varsta : 30
Localizare : acasik ;;) ;;)

Ce faci in timpul tau liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci in timpul tau liber?   Ce faci in timpul tau liber? EmptySam Dec 19, 2009 6:07 am

Lau(Admin) a scris:
DeEa a scris:
pai in timpul liber scriu povesti ( cine stie cunoaste face cu ochiul ) ma uit la SPN, serialul meu de suflet, ascult muzik, si uneori ies cu prietenii

nu stiu d eunde stiam toate astea Loughting
eram sigura k asta vei zike kiss

pai nu aveam ce altceva sa zic Wink Wink Wink
Sus In jos
Acadeaua Emo :X
Admin
Admin
Acadeaua Emo :X


Numarul mesajelor : 1144
Puncte : 12286
Data de inscriere : 14/08/2009
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Ce faci in timpul tau liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci in timpul tau liber?   Ce faci in timpul tau liber? EmptySam Dec 19, 2009 6:18 pm

DeEa a scris:
Lau(Admin) a scris:
DeEa a scris:
pai in timpul liber scriu povesti ( cine stie cunoaste face cu ochiul ) ma uit la SPN, serialul meu de suflet, ascult muzik, si uneori ies cu prietenii

nu stiu de unde stiam toate astea Loughting
eram sigura k asta vei zike kiss

pai nu aveam ce altceva sa zic Wink Wink Wink

stiu, pt k asta iti plake kiss
Sus In jos
https://avrilaviro.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Ce faci in timpul tau liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci in timpul tau liber?   Ce faci in timpul tau liber? Empty

Sus In jos
 
Ce faci in timpul tau liber?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fotografii cu Avril in timpul ei liber!
» Ai vrea sa ai mai mult timp liber?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Welcome :: Free Time-
Mergi direct la: